top of page

UYGULANMIŞ

VE KESİN SONUÇ ALINMIŞ KURUMSAL KİRALAMA

SİSTEMİ

İŞYERİNİZİ BİR ÜRÜN GİBİ KONUMLANDIRIP, SEKTÖRLER BAZINDA ÖZEL ÇALIŞMA İLE EN DOĞRU ALICILARA BİRE BİR SUNUYORUZ

KİRALAMAK İSTEDİĞİNİZ İŞYERİNİZİ DAHA İNTERNETE YÜKLEMEDEN DÜZENLİ BÜLTEN GÖNDERDİĞİMİZ KURUMSAL MARKALARA RAPORLUYORUZ 

KLASİK KİRALAMA YÖNTEMLERİ GÜNÜMÜZÜN HIZINA YETİŞEMİYOR

 

İşyerinizi bir ürün gibi konumlandırarak, danışmanlığını yaptığımız Türkiye’nin önde gelen markalarına, yeni şubeler açacak olan bankalara ve aklınıza gelebilecek sektör sektör listelenmiş yüzlerce kurumsal markaya birebir sunuyoruz.

 

İNTERNETE İLAN YÜKLEYİP, AFİŞ ASARAK MÜŞTERİ BEKLEME DEVRİ KAPANDI

Markalar hızla şubeleşiyor ve sektör gözetmeksizin ( Gıda Perakende, Tekstil, Banka vs) en doğru lokasyonda olmak için kıyasıya bir yarış içindeler, biz bu yarışın oyuncularındanız ve en iyilerin çözüm ortağıyız.

 

Konusunda uzman ekibimizle işyeri genel analizini yapıp, çalışabilecek muhtemel sektörleri tespit edip, sektörler bazında özel çalışma bahse konu sektörde faaliyet gösteren iyi oyunculara raporluyoruz. Bu sayede hem kurumsal markaların ilk tercihi oluyoruz, hem de size vaad ettiğimiz hizmeti mümkün olduğunca daha da hızlandırıyoruz.

 

Devirden.com da Türkiye de faaliyet gösteren tüm sektörler ile ilgili kontak adres ve yetkili kişi portföyü bulunmaktadır, bu portföy  sayesinde doğru alıcıya hızlı ulaşıp, süreci maksimum ölçüde hızlandırıyoruz.

Devirden.com’un geliştirdiği centilmenlik anlaşması sayesinde sözleşmeler korkulacak evraklar olmaktan çıktı. Sizin de kiralamak istediğiniz işyeriniz varsa lütfen bize ulaşınız ve aşağıdaki formu doldurunuz. Devirden.com brokerlerı size ivedilikle ulaşacaklardır.

KİRALAMAK İSTEDİĞİNİZ İŞYERİNİZ VARSA LÜFTEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ

SORUN YAŞIYORSANIZ ALTERNATİF FORM İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ
bottom of page