top of page
İŞ KURMAK İSTİYORUM

İş kurmak en iyi yatırımdır. Farklı sektörlerde yatırım tercihleriniz için devirden.com hizmetinizde.

İş kurmak, kendi işinizin sahibi olmak hayal olmaktan çıktı

Bütçenize uygun, karlı, yatırım geri dönüşü optimum olan iş fırsatları artık size çok yakın

Günümüzde bir çok yatırımcı kendi işinin sahibi olmak istiyor, kendi işinin sahibi olmak isteyen yatırımcı adayları için ülkemizde ve dünyada bir çok fırsat mevcut. Ciddi yatırımlarla büyüyen imtiyaz sahibi markalar için en önemli arayış markalarını temsil edebilecek ve katma değer sağlayacak, markayı daha üst seviyelere çıkaracak, markalarını emanet edebilecekleri yatırımcı adaylarına ulaşabilmektir.

Ülkemizde farklı sektörlerde faaliyet gösteren, franchise sistemi içinde yatırımcı arayan binlerce marka mevcut, bu markalar için öncelikli hedef doğru yatırımcıya ulaşmak. Firmamız sizin beklentilerinizin bu havuz içindeki en doğru markayla örtüşmesini sağlamayı hedeflemektedir.

Yeni iş kurmayı 4 farklı modelde değerlendirebiliriz

1. Düşündüğünüz iş modeline uygun belirlediğiniz bölgede işyeri sahibi olmak. Türkiye genelinde firmamızın sunduğu geniş lokasyon pörtföyünden faydanalabilirsiniz.

2. Müşterisi hazır, tüm açılış maliyetleri ödenmiş, aktif karlı işyeri devralmak. Firmamız bu konuda uzmanlık alanını devirli işyeri olarak konumlandırmış tek firmadır. Farklı sektörlerden bir çok devirli işyeri seçeneğine internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

3. Franchise yatırımcısı olmak, yurtiçi veya yurtdışında yatırımcı arayan binlerce imtiyaz sahibi markanın gücünü ve sistemini kullanarak kendi işinin sahibi olmak. Firmamız faaliyet gösteren tüm markalar hakkında sizlere danışmanlık hizmeti vermekte, pörtföyünde bulunan devren franchise şubelerini sizlere sunmaktadır.

4. Proje bazında yatırım fikri olup, doğru yatırımcı ve finansmana ulaşarak fikri hayata geçirmek. Ülkemizde bu konuda faaliyet gösteren bir çok kurum olmakla birlikte firmamızın ana faaliyet konusu bu olmamakla birlikte size nasıl bir yol uygulayabileceğiniz konusunda yardımcı olabilecek yönlendirme tecrübesi mevcuttur.

Sizde iş kurmak istiyorsanız bize ulaşıp bilgi alabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

İŞ KURMAK ARTIK KOLAY

İŞ KURMAK İSTİYORUM FORMU

Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz

iş kurmak istiyorum  form
bottom of page